SAMOLEPKY NA AUTO

Nejlevnější-samolepky.cz

Auto samolepky - Otázky 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY ...

 ... odpovíme dříve, než se zeptáte

 


 

Z jakého materiálu jsou samolepky vyrobeny? 

Naše samolepky jsou vyrobeny z kvalitní PVC fólie od renomovaných výrobců, což zaručuje životnost až 5let, tepelnou odolnost -40°C až +100°C a případnou bezproblémovou odstranitelnost. Síla fólie je 75 mikronu (0,075mm) a minimální aplikační teplota je 10°C Samolepky jsou vhodné na rovné, případně mírně profilované povrchy.   

Jaký je postup lepení samolepky? 

Postup k lepení je dodáván spolu se samolepkou a je velmi podrobně vysvětlen,  s tímto návodem zvládnou nalepit samolepku i méně zruční jedinci :-)

Kdy mi zásilka přijde?

Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České Pošty (www.ceskaposta.cz), kdy 90% zásilek je doručováno během 2 až 3 dne. Vzhledem k tomu, že veškeré samolepky jsou vyráběny na zakázku na základě poptávky, může nastat situace, kdy dojde k nakupení většího množství objednávek a dojde k 1-2 dennímu zdržení, prosíme Vás tedy o strpení.

Zásilka nedorazila, co dál?

Pokud Váše zásilka nedorazila ani do 5ti dnů, od potvrzení objednávky (případně přijetí platby), doporučujeme Vám nechat se informovat, zda-li zásilka není uložena na Vaši doručovací poště. Zásilky jsou uloženy po dobu maximálně 15-ti dnů od prvního neuspěšného pokusu o doručení. V opačném případě nás kontaktujte v sekci "KONTAKT".

Zasíláte samolepky i mimo ČR?

Ano, zasíláme taky na Slovenko, ceny přepravy jsou totožné se zásilkami do České republiky.

Je možnost osobního vyzvednutí samolepky?

Určitě ANO, pokud si samolepky chcete vyzvednout osobně, nepoužívá se k nákupu "nákupní košík", napište nám prostřednictvím e-mailové adresy "kontakt@nejlevnejsi-samolepky.cz" a my Vás obratem kontaktujeme. Adresa pro vyzvednutí zboží je uvedena v sekci "KONTAKT"

Vyrobíte mi nálepky dle vlastního návrhu?

ANO, vyrobíme Vám samolepku na míru, dle vašeho návrhu, doba realizace je individuální, stejně tak jako nacenění. U samolepek větších rozměrů navíc můžeme požadovat uhrazení zálohy před samotným vyrobením samolepky.

Zrcadlová orientace samolepky?

Jedná se o samolepku, která je zrcadlově obrácená oproti předloze, používá se zejména při lepení samolepky na sklo z vnitřní strany, kdy by u běžně orientované samolepky došlo k převracení případného textu/loga. 

 

V případě jakéhokoli dalšího dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mail:

KONTAKT@NEJLEVNEJSI-SAMOLEPKY.CZ