SAMOLEPKY NA AUTO

Nejlevnější-samolepky.cz

JAK NALEPIT SAMOLEPKU NA AUTO?

Díky našemu návodu je to snadné a nalepit samolepku zvládnete i vy. K nalepní si připravíme čistý hadřík s čistícím prostředkem, stěrku nebo jakoukoli kartu a dvě šikovné ruce :-) ... Jdeme na to!

Krok 1 - Příprava podkladu k nalepení samolepky

Lepený povrch si připravíme - dokonale jej vyčistíme, v ideálním případě jej můžeme odmastit,  aby se samolepka mohla co nejlépe přilepit k podkladu. Nejvhodnější teplota k lepení je 20-25°C.

Jak nalepit samolepku na auto

Krok 2 - Příprava samolepky 

Samolepku položíme na pevný podklad a přihladíme ji přes přenosovou fólii, aby bylo jednodušší přenést jednotlivé části samolepky z podkladového papíru na přenosovou fólii.

Jak se lepí samolepka na auto

Krok 3 - Oddělení podkladového papíru

Otočíme samolepku podkladovým papírem vzhůru a opatrně se snažíme podkladový papír sejmout. Postupujeme opatrně z jednoho rohu samolepky. Pokud se během oddělování některé části nepřenesou, vrátíme podkladový papír zpět, místo přitlačíme a postup opakujeme, dokud nedojde k bezchybnému přenesení všech částí samolepky.

Samolepka na auto - jak ji nalepit

Krok 4 - Umístění samolepky

Po sejmutí podkladového papíru si vybereme místo, kde samolepku nalepíme. Opatrně ji k požadovanému místu přiložíme a přitlačíme ji stěrkou nebo kartou, abychom vytlačili vzduch.

Jak nalepit Auto samolepku - Nejlevnejsi-Samolepky.cz

Krok 5 - Odstranění přenosové fólie

Nyní opatrně odstraníme přenosovou fólii ze samolepky. Začneme z rohu a sledujeme, zda-li se všechny části samolepky bezchybně přenesly. Pokud se některá část nepřilepila, vrátíme přenosovou fólii zpět a místo přitlačíme. Následně opět opatrně oddělujeme přenosovou fólii. Doporučujeme přenosovou fólii sundávat pod co nejvyšším možným úhlem, nikdy ne kolmo k samolepce.

Lepíme samolepku na auto - návod

Krok 6 - Samolepka je nalepena

Po odstranění přenosové fólie zůstane na požadovaném místě pouze Vámi vybraný motiv samolepky bez pozadí. Jednotlivé části samolepky nejsou nijak spojeny. Maximální přilnavosti dosáhne samolepka po 24 hodinách. Během této doby by neměla být vystavena vodě.

Auto samolepka - návod jak nalepit